Jiné

Nabídka ubytování je velmi omezena. Důvod je pouze ten, že volím velmi přísně jen to nejlepší ve své kategorii. O klienty se starám osobně  a to mi nedovolí vytvořit katalog nabídky masového turismu.

Individuální přístup je to, čím se podstatně liším od ostatních nabídek, cestovních kanceláří atd.

Většina klientů, kteří zvolí mé služby pro svou dovolenou, plánuje další dovolenou znovu na Krétu a nejčastěji na stejné místo. To je i důvod, že náš vztah je osobní a … přátelům chceme nabídnout vždy jen to nejlepší!

Cenové kategorie jsou různé, a proto i má nabídka je široká – od výhodných, kompletně vybavených apartmánů až po luxusní hotely pro velmi náročné klienty. V každém případě se jedná o skvělé služby a kvalitu ubytování.

Severní Kréta
Severní část Kréty, nedaleko hlavního města Heraklion, je místo objevené turisty již více jak před třiceti lety. Dnes ji tvoří převážně pulzující a živá letoviska či klidnější rodinami oblíbené jako je Kokkini Hani, Stalida a Gouves. Na této části ostrova, najdete ubytování všech kategorií od cenově velmi výhodných apartmánů až po velmi luxusní resorty které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Pláže jsou zde většinou pozvolné, písečné. V této oblasti také naleznete jedny z nejvýznamnějších památek světa.- přewww.ím minojský palác Knossos, symbol vzniku dnešní civilizace, jedinečné kláštery, tajuplný ostrov Spinalonga v zálivu Mirabello a v neposlední řadě náhorní plošinu Lassithi, s Diovou jeskyní. Poblíž paláce Knossos malebná vesnice Archanes kde se nacházejí letní sídla minojských králů, pohoří Jouchta a jiné významné památky. Vesnici byla přidělena první cena EU a je pod ochranou Unesco. Na severu se v neposlední řadě nachází Cretaquarium, dva velké vodní parky a golfové hřiště. Poloha se dá ideálně využít jako výchozí bod pro poznávání celého ostrova.

Západní Kréta
Západní Krétu můžeme rozdělit na dvě oblasti – Rethymno a Chania. Obě části mají stejnojmenná hlavní města s benátskou historií. Západ ostrova je bohatý svou zelení, olivovými háji, citrusovníky či jabloňovými sady. Dlouhé pláže – na východ od Rethymna převážně písečné/oblázkové, místy se skalami a západním směrem pláže písečné a mělké. Pro milovníky koupání jen namátkou ostrov Gramvousa, laguna Balos, Falássarna, pláže v GeorgioupolisAgia Pelagia, ostrůvky Elafonisi či jediné sladkovodní jezero Kournas. K pěší turistice lákají mnohé soutěsky jako nejdelší v Evropě Samaria, Imbros, Koutouloufari, Prassanó, Agios Ioannis a další. Ale ani obdivovatelé dávné historie nepřijdou zkrátka – kromě archeologických vykopávek, hory v této části Kréty skrývají i množství byzantských klášterů. Nedaleko města Chania je mezinárodní letiště.

Santoriny
Nezapomenutelné zážitky můžete prožít na tomto krásném ostrově v hotelech různých kategorií. Nabídka ostrova Santoriny je v kombinaci s ostrovem Kréta.

 Telefon: +30 69728 76000  E-mail: maria@michalaki.cz